Dinsdag bereikte ons het verschrikkelijke nieuws dat Fennie Knol onverwachts is overleden.
Fennie is de moeder van Steven, Brenda en Jeroen en vrouw van Coen. De familie Knol was en is nog steeds heel actief binnen de vereniging. Steven is nu (coördinator)scheidsrechter en daarnaast zorgt hij al jaren voor onze administratie.
Fennie zat vroeger in de kantinecommissie, in de redactie en de kampcommissie. Ze heeft in de jaren ’80 ook in de recreanten van Exakwa gespeeld.

Michiel vertelde:
“Fennie heeft jarenlang het krantje/zeepraatjes van de vereniging verzorgd, die wekelijks werd verstuurd gedurende het seizoen! Ik noem de nieuwsbrief nog steeds het krantje 😊
In die tijd moest je dan een wedstrijdverslag uitgeprint bij haar inleveren. Mail en internet waren er nog niet.
Ik denk dat er vast nog wel iemand is, die nog weet hoe dat toen ging. Dat was echt een hoop werk!”

En we hoorden dat er zelfs Fenniewafels op kamp waren! Als de kinderen van een kampspel terugkwamen zorgde Fennie ervoor dat er warme chocolademelk en pennywafels klaarstonden. Zo is de pennywafel omgedoopt tot Fenniewafel. Mooie herinneringen!
Wij wensen Coen, Brenda, Jeroen, Steven en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe de komende tijd.







