Dit jaar haalden we als vereniging een opbrengst van bijna 4.500,- met de Grote Clubactie. Het is een mooie actie waarbij we de leden op een leuke manier kunnen betrekken bij de club. En daarnaast kunnen onze jeugdleden clubkleding verdienen met de verkoop. De hoofdprijs was dit jaar zelfs een ‘eigen’ korfbalpaal!

Elk jaar besteden we de opbrengst van de Grote Clubactie aan materialen voor de jeugd. Met de opbrengst van dit jaar hebben we met het jeugdbestuur een nieuwe vloer uitgekozen en laten leggen door de toppers van de Vos projectstoffering. De vloer lag er al ruim 30 jaar dus was wel aan vervanging toe!
Van het weekend hebben we de laatste hand aan de kantine gelegd en de stoelen opnieuw bekleed met een kleur die bij de vloer en verf past.
Op naar het volgende project: kunstgras

weet je nog hoe het eruit zag? 

Eveliene 
Anouk en Jara 

Henk 
Linn en Ruud 
de stoelen zoals ze waren 
met de nieuw gestoffeerde stoelen






