Jesper en Yoshua hebben voor alle teams oefenwedstrijden georganiseerd. Super gedaan! Wat moeten we zonder al die vrijwilligers 🙂
Voor zaterdag 12 november en 19 november staan nu de volgende wedstrijden gepland.
Zaterdag 12 november
Thuis | |||
9:30 | Exakwa F1 – Huizen F2 | Koploper | |
11:00 | Exakwa D3 – Huizen D2 | Koploper | |
12:00 | Exakwa D2 – Wit-Blauw D2 | Koploper | |
13:00 | Exakwa D1 – Wit blauw D2 | Koploper | |
14:00 | Exakwa B2 – Ekva B1 | Koploper | |
15:00 | Exakwa B1 – Woudenberg B1 | Koploper | |
17:45 | Exakwa 2 – Atlantis 2 | Koploper | |
19:00 | Exakwa 1 – Atlantis 1 | Koploper | schotklok |
Uit | |||
10:45 | Huizen C1 – Exakwa C2 | Huizen | |
11:00 | OKO/Bies C1 – Exakwa C1 | Opende | |
11:40 | Huizen B1 – Exakwa B3 | Huizen | |
12:00 | Ados A1 – Exakwa B5 (gaat niet door) | Hoorn | |
12:00 | Tweemaal Zes B1 – Exakwa B4 | Maartensdijk | |
12:10 | OKO/Bies B1 – Exakwa A3 | Opende | |
13:00 | Tweemaal Zes C1 – Exakwa C3 | Maartensdijk | |
13:30 | OKO/Bies A2 – Exakwa A2 | Opende | |
15:00 | OKO/Bies A1 – Exakwa A1 | Opende |
Zaterdag 19 november
Thuis | |||
09:00 | Exakwa F1 – Sparta Zwolle F1 | Koploper | |
09:00 | Exakwa E5 – Sparta Zwolle E4 | Koploper | |
09:00 | Exakwa E4 – Sparta Zwolle E3 | Koploper | |
10:00 | Exakwa E3 – Sparta Zwolle E2 | Koploper | |
10:00 | Exakwa E2 – Sparta Zwolle E1 | Koploper | |
10:00 | Exakwa E1 – Spirit E1 | Koploper | |
11:00 | Exakwa D2 – Unitas D2 | Koploper | |
12:00 | Exakwa D1 – Ekva D1 | Koploper | |
13:00 | Exakwa A1 – KZ A2 | Koploper | schotklok |
14:00 | Exakwa C3 – Wit-Blauw C2 | Koploper | |
15:00 | Exakwa C1 – Dos Kampen C1 | Koploper | |
16:00 | Exakwa B1 – Dos Kampen B1 | Koploper | |
17:00 | Exakwa 4 – Dos Kampen 4 | Koploper | |
18:00 | Exakwa 3 – Dos Kampen 3 | Koploper | |
13:00 | Regio ’72 B1 – Exakwa B2 | Vaassen | |
11:50 | Ekva A2 – Exakwa A3 | Almere | |
12:00 | Hellas B1 – Exakwa B4 | Nunspeet | |
14:15 | Unitas C5 – Exakwa C4 | Harderwijk | |
13:00 | Ekva A1 – Exakwa A2 | Almere | |
13:15 | Meeuwen B4 – Exakwa B5 | Putten | |
18:15 | Swift 2 – Exakwa 2 | Amsterdam | |
19:30 | Swift 1 – Exakwa 1 | Amsterdam |